• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yeni Ayakkabı Çanta Takım Modelleri

  • Oyla
    Loading...

Yaşadığımız dönemden 1 – 2 kuşak öncesinde yer alan eski jenerasyonlar, ayakkabı ve çantaları takım yani bir örnek halinde kullanmayı ilke edinmişken, son 20 senedir bu ekol kırılmış ve demode olarak görülmeye başlamıştı. Uzun yıllardır ara verilmiş olan ayakkabı – çanta takım kullanımı bu sene yeniden trend oldu ve yeni dönemde yine takım olarak kullanılıyor. Böylelikle de ayakkabı – çanta kullanımlarında zıtlığın uyumunu modası bitip bir örnek kullanım modası da geri gelmiş oluyor.

Ayakkabı – Çanta Takımlarında Yılan Ve Hayvan Deseni Trendi

Bu senenin ayakkabı – çanta trendine göz gezdirildiğinde yılan deseni yani croc print baskıları göze çarpıyor. Örneğin ayakkabı ve çantalarının büyük bir bölümünün sade deriden diğer kısmınınsa taklit hayvan derisi baskılarından tasarlandığı görülüyor. Bu anlamda 2019 yılında öne çıkan bu abiye stilden ayakkabı ve çanta takımlarınızda yararlanabilirsiniz.

Blok Topuk Ve Kova Çanta Trendi

Yine bu sezon blok topuklu ayakkabılarla birlikte kova stilinde tasarlanan çantalar da bir hayli popüler leşiyor. Bu modayı çantalarda Muge çanta stili takip ederken, yine çanta stillerinde küçük mini boy çantaların oldukça popüler olduğunu da görülüyor. Kısacası blok topuklu ayakkabılarla aynı deri ve renk paralelindeki; kova, Muge ve mini çanta modellerini eşleştirmek yeni senenin trendlerini oluşturuyor.

Ayakkabılarda Dekolte Trendi

Yanı sıra mevsim Kış da olsa ayakkabı modellerinde dekolte trendinin hüküm sürdüğü bir gerçek. Yani kapalı ayakkabı modellerinden ziyade burnu mümkün mertebe açık ve topuk kısmı da dekolteli ayakkabılar Kış aylarında da fenomen olmuş durumunda. Bu ayakkabı stilleriyle en çok tercih edilen çanta modelleri ise mini portföyler ve mini askılı çantalar oluyor. Yine bu trendi takip eden bir başka trend de asimetrik ve dore/lame ayakkabı formları. Dore yani altın ışıltıları, silver /lame yani gümüş ışıltıları bu yıl asimetrik formlu ayakkabılarda can buluyor.

Tüm bu trendlerin yanı sıra rugan görünümlü parlak yüzeyli PVC dokulu ayakkabı ve çanta takımları da senenin hitlerini oluşturuyor. Örneğin siyah PVC çanta ve ayakkabıları eşleştirmek bu yılın favorilerinden. Bu gibi takımlarda siyah ve kırmızı karmasından da yararlanılabiliyor. Yine süet dolgu topuk ve yumurta burun ayakkabıları da süet portföylerle birleştirme modası mevcut.