• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Facebook Grubunun İsmi Nasıl Değiştirilir?

  • Oyla
    Loading...

İnsanlar sosyalleşmek, arkadaş çevresini genişletmek, oyun oynamak, iş aramak vb. gibi birçok neden ile sosyal medyaya yönelmektedir. Facebook günümüzde en yaygın sosyal medya ağını oluşturmaktadır. Arkadaş bulma uygulamasından başlayarak bugün dünyanın en büyük şirketlerinden biri olma yolundadır. Facebook gün geçtikçe kullanıcı sayısını artırmakta ve hem sermaye hem de kullanan kişi sayısı bakımından beklenmedik sayı ve sonuçlara ulaşmıştır. Facebook bu popülerliğini korumak için sürekli güncelleme ve kolaylıklar sunmaktadır.

Facebook Kullanıcılarının Beklentileri

Bütün sosyal medya alanlarda olduğu gibi Facebook kullanıcılarının beklentileri bulunmaktadır. Bu beklentiler bazen karşılık bulmakta iken bazen beklenileni verememektedir. Sürekli kendini güncelleyen insanların beklentilerine hemen cevap verebilen sosyal medya yazılımları hem kullanıcılarını arttırmakta hem de piyasa değerini yükseltmektedir.

İnsanlar Neden Facebook Kullanır?

İnsanların sosyalleşmeye ve dünyada olup bitenlerden haberdar olmak gibi bir beklentileri bulunmaktadır. Bireysel ya da toplu organizasyon yapabilmek için Facebook’u tercih etmektedir. Bu toplu organizasyonun planlanması planlanan organizasyonun duyurusunun yapması için gruplara ihtiyaç vardır. Hem bu organizasyonlar için hem de insanlar belli gruplarda toplu bir şekilde tanışıp kaynaşmaları için Facebook da grup oluşturma bölümü bulunmaktadır. Bu gurupları oluşturmak etkinliği planlamak gibi konularda büyük kolaylık sağlamaktadır. Lakin oluşturduğunuz grup ismini değiştirmeniz gerektiğinde ne yapacağız. Tüm grubu dağıtıp tekrar herkesi yeni gruba katılmasını mı isteyeceğiz tabi ki hatır gelin şimdi sizlerle grup ismi nasıl değiştirilir bir bakalım.

Facebook Grubunun İsmi Nasıl Değiştirilir?

Öncelikle haber kaynağınız da, solda bulunan menülerden grupları bularak tıklayınız. Daha sonra ismini değiştirmek istediğiniz grubu seçiniz. Açılan yeni pencerede üstte bulunan kapak fotoğrafınızın hemen altında bulunan Diğer seçeneğini seçin ve oradan Grup Ayarlarını Düzenle bölümünü seçin. Gelen pencere de grubun adını değiştirmek için Grup Adı yazan yerin yanındaki kutucuğa tıklayın. Yazmak istediğiniz yeni grup adını yazarak alt kısımda bulunan kaydet sekmesine basınız. Grup adınız değişmiştir artık bu işlemden önce grup üyelerine grup isminin değişeceğini daha önceden bildirmeniz grup üyelerinizin Facebook’a girdiklerinde kafalarının karışmamasını sağlar ve bilgilendirilmek onlara önem verdiğinizin bir göstergesi olur.

 

facebook grup isimleri önerlerini
facebook grup isim değiştirme   nasıl  yapılı
acebook grup isimleri aşk sayfalari
facebook grup isimleri önerileri  sitesi