• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Televizyonda Program Yapan Astrologlar

  • Oyla
    Loading...

Astrologlar; yaşam haritasını ele aldığı kişinin karakteri ve yaşamındaki somut alanlarda edinilmesi olası görülen ilişki, evlilik, çocuk, hayat gayesi, itibar, kariyer, ruhsal yaşam, para gibi konularda astronomi ögeleriyle çeşitli yollara başvurarak kendisine danışan kişinin hayatı konusunda genel karakterini betimleyen ve yaşam haritasında vaat edilmiş olan olay örgüsünü zaman, mekan ve oluşum şekillerini öngörmek amacıyla bazı tekniklere başvuran kişilerdir.
Televizyon Astrolojisi
Bir önsezi muhakemesi olarak nitelendirilebilecek olan astroloji kavramı hiç kuşkusuz televizyon programlarında da yerlerini alarak özellikle burç konularında aslan, yay, koç gibi tüm burçları tek tek ele alarak insanlara genel önsezi yaklaşımlarında bulunmaktadır. Bu yaklaşımların bir program olarak medyaya yansıtılması birçok astroloji ilgilisinin de dikkatini çekmesiyle yüksek izlenme oranlarına ulaşmaktadır. Astrolojinin medya ayağında en çok tercih edilen İnternet siteleri olmakla beraber bunun devamında televizyon ve gazeteler yer almaktadır.
Ünlü Televizyon Astrologları
Oğuzhan Ceyhan
Türkiye’de astrolojide 30 yıl devirmiş astrologlardan biri olan Oğuzhan Ceyhan’ı öne çıkaran en önemli özelliklerinden biri çok sevilen bir öğretmen olmasıdır. Öğrencileri tarafından oldukça destek verici ve yargılamadan yaklaşan karaktere sahip olmasıyla tanınması onun sevilen bir öğretmen olmasında baş faktör olarak görülüyor. Ayrıca Karma Astrolojide oldukça ün yapmış bir astrolog olarak öne çıkmaktadır.
Elvan Yarma Ün
Elvan Yarma Ün, Oğuzhan Ceyhan’ın engin bilgilerinden doğan tarot ve astroloji konularını birlikte ele alarak büyük çalışmalarda bulunan astrologlardandır. Elvan Yarma Ün aynı zamanda sosyal medya hesaplarından da her gün bilgi dolu paylaşımlarda bulunmaktadır.
Hakan Kırkoğlu
Hakan Kırkoğlu da Türkiye’nin Astroloji alanında önde gelen isimlerinden bir tanesi. Kendisi yüzlerce kişinin eğitiminde başrol oynayan, çeşitli kitaplara sahip bir astrologdur.
Ayşen Tok
Özellikle ”Vedik Astroloji” alanında öne çıkan Ayşen Tok, ülkemizin önde gelen astrologlarından biridir. Kendisi ”Ketu” isimli bir kitaba da sahiptir. Kitabı okuyanlar tarafından Ayşen Tok’un çok bilgili bir astrolog olduğu ileri sürülmektedir.
Barış İlhan

Ülkenin Astronomi alanında önde gelenlerinden diğer bir isim ise Barış İlhan. Barış İlhan aynı zamanda İlhan Yayınevi’nin de sahibi. Bunun yanında Türkiye’nin Astroloji alanında eğitim veren önemli ve önde gelen hocalarından biridir.